Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nie wszyscy są podatni na manipulację, i dadzą się  kupić. A ja brzydzę się typami lojalnymi za pieniądze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ryszardzie! Szkoda czasu i zdrowia. Nasz Gość jest albo bardzo młody, albo na tym wczesnym etapie się zatrzymał. Wszak okres dojrzewania ma to do siebie, że widzi się w dwóch kolorach: czarnym albo białym. Zero dyskusji, żadne argumenty nie docierają. Wszelkie odcienie szarości dostrzegają ludzie w wieku dojrzałym. (Nie mylić ze starością). :P  Pozwólmy więc zostać naszemu Gościowi przy tych dwóch kolorach i z poczuciem jedynego sprawiedliwego. Z całym szacunkiem Gościu bez obrazy i tego się trzymajmy.
Chyba masz rację, jak Go nie odwrócić to z tyłu d...a. Najbardziej rozbawiło mnie; cytat:  "No i najciekawsze jest twoje stwierdzenie że lojalność można kupić za pieniądze . Lepiej tego nie  komentować." Nie sądzę abym używał skrótów myślowych, jednak nie wyłapanie takiej  wielkiej aluzji to już porażka. i lepiej tego nie komentować. Więc zacytuję Ciebie, "Nasz Gość jest albo bardzo młody, albo na tym wczesnym etapie się zatrzymał". Nic dodać nic ująć.  Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Rysiu Rysiu co się będziesz z koniem kopał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję powrót do dyskusji. Co myślicie i wiecie na temat forum.janówlubelski.net? Moja wiedza w tym względzie jest bardzo ograniczona, a więc i zaufanie mam znikome. Może ktoś z was coś wie więcej. Nie popieram zasady ze jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję powrót do dyskusji. Co myślicie i wiecie na temat forum.janówlubelski.net? Moja wiedza w tym względzie jest bardzo ograniczona, a więc i zaufanie mam znikome. Może ktoś z was coś wie więcej. Nie popieram zasady ze jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Ja nie wiem nic o tym Forum, nie zaglądałem. Nawet mnie nie korci,  a kto jest administratorem?. Wiem jedno, że stare Forum nie było anonimowe, były przecieki kto jest kto, mi osobiście to powiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilościowo nie zwala z nóg ,ale klimat już jest wystarczy wejść i ogarnąć dane podane jak na tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilościowo nie zwala z nóg ,ale klimat już jest wystarczy wejść i ogarnąć dane podane jak na tacy.
Zerknąłem na to forum, rzeczywiście nie zwala z nóg a klimatu nie wyczułem. Moim zdaniem nie przebije się to forum. Ludzie tez się chyba wypalili. Bo jak ktoś napisał wyżej:  "Oj Rysiu Rysiu co się będziesz z koniem kopał."-  Chyba ma rację, Szkoda konia ha,ha,ha, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koń by się uśmiał, Ci ludzie nie maja samokrytyki dlatego popadli w samouwielbienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koń by się uśmiał, Ci ludzie nie maja samokrytyki dlatego popadli w samouwielbienie.
Bardziej łopatologicznie ,da radę .nie wszyscy biegle czytają w twoich myślach . Jakom giermek nie kumam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej łopatologicznie ,da radę .nie wszyscy biegle czytają w twoich myślach . Jakom giermek nie kumam.
Władza popadła w samouwielbienie, władza to siła, władza to koń, a jakie  człowiek  ma szanse  z koniem?.Koń się śmieje( czytaj władza), patrząc na szamotanie się jednostek. Ale był tez Koń Trojański!. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz co się dzieje, Lubelskie to zagłębie wyborcze PiS,  a ja czytam; "Ta zmiana niepokoi związkowców z Puław, którzy przez ostatni miesiąc, wspólnie z lubelskimi parlamentarzystami, zabiegali o utrzymanie tak zwanego parytetu, czyli odpowiedniej reprezentacji Puław w Grupie Azoty.  Może tak być, że  Puławy nie będą miały nawet jednego V-ce prezesa  w Grupie AZOTY, to bardzo niepokoi i smuci. Martwię się, że  w nagrodę za tak wspaniałe wyniki wyborcze otrzymamy uchodźców na nasze tereny.  ​Nie będę dalej tego komentował a grupa naszych parlamentarzystów niech się bardziej skoncentruje na rejonie a nie na sobie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy Jakoś Janowiaków nie kręcą panie Ryszardzie. Dość mamy swoich spiskowych teorii dziejów na własnym - janowskim podwórku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy Jakoś Janowiaków nie kręcą panie Ryszardzie. Dość mamy swoich spiskowych teorii dziejów na własnym - janowskim podwórku.
Puławy to ważny punkt strategiczny na mapie Polski, należny o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to ważny punkt strategiczny na mapie Polski, należny o tym pamiętać.
Co ty wciągasz ? może zmień dostawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty wciągasz ? może zmień dostawcę.
AZOTY GŁUPCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZOTY GŁUPCZE
  Aż tak nie bierze  po azocie , młocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Aż tak nie bierze  po azocie , młocie.  
To się dodatkowo podpal to cię weźmie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź banalny ,azot jest niepalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to ważny punkt strategiczny na mapie Polski, należny o tym pamiętać.
No tak Puławy.....   ale jakoś tak daleko. A u nas tu na naszym podwórku wiosna przyszła. Gospodyni macha miotłą na prawo i lewo, w kilku pokojach już posprzątała. A w pozostałych "śmieci" bardzo cichutko siedzą, padł na nie blady strach. Myślą, że w tym ferworze może ich nie zauważą?  Z tej psychozy to i nie śmieciom się udzieliło i też się o swoje grajdołki zaczynają bać. A miotła zamiata.....zamiata.....    Ech do du...y z tą dobrą zmianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobić aby wiocha przestała tu zadzic?! Jak gonić wieśniaków, a może sami Janowiacy ich do tego dopuścili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...